Avesco

Historia klienta

Treston dostarczył najwyższej jakości meble przemysłowe LEAN / 5S do nowej siedziby Avesco Finland

Avesco Finland specjalizuje się w sprzedaży, wynajmie i konserwacji nowych i używanych urządzeń Caterpillar. Firma posiada osiem biur w Finlandii. Wiosną 2022 roku Avesco otworzyło nową nowoczesną siedzibę w Kerava. Avesco jest częścią Avesco Group, która została założona w Szwajcarii w 1869 roku.

W swojej nowej siedzibie Avesco potrzebowało trwałych, bezpiecznych i najlepszej jakości mebli przemysłowych, które są kompatybilne ze środowiskami LEAN i 5S. Treston dostarczył Avesco szeroką gamę najwyższej jakości mebli przemysłowych, w tym szuflady, szafki, stanowiska robocze i niestandardowe wózki narzędziowe dla mechaników.

"Treston był znany jako lokalny producent, a wcześniej nabyte meble Trestona przetrwały dziesięciolecia. Wizerunek jakościowy Trestona jest silny. Bezpieczeństwo dostaw Trestona w trudnej sytuacji globalnej było również postrzegane jako ważny czynnik. Współpraca przebiegła bardzo dobrze i obecnie negocjujemy dodatkowe zakupy mebli od firmy Treston." - Antti Pitkänen, Avesco, Kierownik ds. Zakupów i Logistyki -

Please wait, loading product information...